Ласкаво просимо
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

Наступна сторінка

Бакалаври кафедри отримали дипломи.

Церемонія нагородження лауретів премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Церемонія нагородження лауретів премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників із початком ІІ навчального семестру 2022-2023 н.р.!

Студенти кафедри органічної хімії (спеціалізація - Хімія природних сполук) під час занять. Викладач - к.х.н., доцент кафедри органічної хімії - Хиля О.В. 25.01.2023 р. Студенти кафедри органічної хімії (спеціалізація - Органічна хімія) під час занять. Викладач - к.х.н., доцент кафедри органічної хімії - Гордієнко О.В. 25.01.2023 р.
Студенти проходять інструктаж з техніки безпеки. 25.01.2023 р.

Більше фото з події.

Урочисте засідання кафедри органічної хімії хімічного факультету та наукова конференція "Сучасний розвиток органічної хімії", присвяченій 130-ти річчю кафедри. Урочисте засідання кафедри органічної хімії хімічного факультету та наукова конференція "Сучасний розвиток органічної хімії", присвяченій 130-ти річчю кафедри.

З 21 до 25 березня 2010 року в м. Івано-Франківськ відбулася Всеукраїнська олімпіада юних хіміків. Викладачі, аспіранти і студенти кафедри брали активну участь в роботі журі олімпіади. З 21 до 25 березня 2010 року в м. Івано-Франківськ відбулася Всеукраїнська олімпіада юних хіміків. Викладачі, аспіранти і студенти кафедри брали активну участь в роботі журі олімпіади.

З 19 до 21 травня 2010 року на хімічному факультеті відбулася наукова конференція аспірантів та студентів.

Починає свою доповідь аспірант кафедри Артамонов О. Переможниця конкурсу на кращу усну доповідь серед студентів Балабон О.
Аспірант Черепаха А. та секретар секції ас. Григоренко О. Доповідь Дегтяренко О., що була визнана кращою серед аспірантів.
Дуже цікаві результати доповіла студентка 4-го курсу Карпенко Ю. Емоційна доповідь аспіранта Максимова Н.

Наступна сторінка