Ласкаво просимо
Новини
Загальна інформація
Історія в особах
Видатні випускники
Співробітники
Наукові напрямки
Навчання
Хімбіоцентр
Публікаціі
Відгуки
Фотогалерея
Контакти
Про сайт
Пошук
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

Відгуки про кафедруНаступна сторінкаВалерій Кухар "Багато років мені випало щастя працювати із студентами Київського національного університету та випускниками хімічного факультету. Перш за все, вражає високий рівень підготовки – як теоретичної, так і експериментальної, що суттєво відрізняє них від випускників інших університетів України. Вони прекрасно володіють англійською мовою, розбираються у ЯМР спектрах, вміють проводити складні експерименти. З ними легко працювати, опановувати нові сучасні проблеми органічного синтезу."


Валерій Кухар
Академік НАН України
Почесний директор Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України
Завідувач Відділом тонкого органічного синтезуІв Мелі "В моїй групі навчалось більше 20-ти студентів-магістрів (переважно 2-го року) з кафедр органічної хімії, аналітичної хімії, а також з фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Всі вони мали високу теоретичну підготовку та чудові практичні навички. Як наслідок, більшість з них спочатку отримали стипендії від уряду Франції для навчання в аспірантурі та виконання науково-дослідної роботи, далі вони успішно захистили дисертації, отримали звання доктора філософії, і наразі є керівниками та співробітниками кращих наукових лабораторій Європи."

Проф. Ів Мелі
Зав. лабораторії біофотоніки та фармакології факультету фармації університету м. Страсбург (Франція)
Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса ШевченкаВ.І. Кальченко "Кафедра органічної хімії є основним «постачальником» висококваліфікованих наукових кадрів в Інститут Органічної хімії НАН України. Багато з випускників кафедри стали видатними науковцями, завідувачами відділів інституту."

В.І. Кальченко
д.х.н., чл.-кор. НАН України
Директор ІОХ НАНУ
С.М. Ярмолюк "Наші викладачі передусім намагалися нам дати фундаментальні знання з хімії, привчали працювати самостійно, постійно вчитися, думати, аналізувати… Як виявилося з часом, це досить важливо для кар’єри кожного з випускників, які вільно починають працювати в новітніх наукових напрямах, при потребі працюють і на виробництві, і менеджерами в приватних фірмах."

С.М. Ярмолюк (випускник 1979 року, група ХПС)
д.х.н., проф.
Завідувач відділу біомедичної хімії ІМБіГ НАН України
Вовк А.І. "Я закінчив хімічний факультет Київського університету в 1974 році (кафедра органічної хімії). Далі навчався в аспірантурі Інституту органічної хімії НАН України. Впевнений, що університетська підготовка відкриває багато можливостей для випускників хімічного факультету. На нашому курсі було близько сотні випускників, і багато з них працювали і працюють досі в наукових установах, інститутах та університетах. Зараз хімічна освіта є популярною через зростання запитів на ринку праці та з огляду на пропозиції для подальшого стажування чи роботи за кордоном. А взагалі наукові дослідження захоплюють через інтерес до професійних знань і відчуття свободи творчості, щоправда, у сфері своєї відповідальності. Хотів би також додати, що навчання на хімічному факультеті впродовж усього життя єднає багатьох людей, в тому числі моїх однокурсників."

Вовк А.І.
чл.-кор. НАН України
Директор Інституту Біоорганічної хімії та нафтохімії НАН УкраїниНаступна сторінка